| |
Tuesday, March 09, 2010
Ad van Maaren
Zoals al geschreven naar jouw emailadres, Mitch, ik ben er a.s. zondag om jullie te fluiten tegen Nieuwkoop!
Ad.
|
Wednesday, March 03, 2010
Ad van Maaren
Mitch, heb je mijn bericht gelezen? Kan ik met jullie mee en meedoen? Kijk maar, ik kan bijvoorbeeld de eerste helft grensrechteren en dan de 2de helft even meedoen. Heb helaas geen Olympiashirt of zo!
|
Tuesday, March 02, 2010
Daan de Rotte
Mitch als jullie dan ook jullie voetbaltas meenemen naar de Woodies kunnen jullie met de 1e bus richting Bergambacht jullie spelen pas om 10.00 uur haha veel plezier.
|
Tuesday, March 02, 2010
Ad van Maaren
Goede wedstrijd afgelopen zondag! Was weer gezellig, maar a.s. zondag is er geen enkele wedstrijd thuis om te scheidsrechteren. Hebben jullie nog een reserve speler nodig voor komende zondag? Kan misschien een half uurtje meedoen en grensrechteren? Heb weliswaar geen spelerskaart, omdat ik donateur ben, maar ik kan toch wel even meedoen, krijgen jullie geen spijt van!
|
Friday, February 26, 2010
Ad van Maaren
Hoop dat het zondag doorgaat, zoveel regen. Gewoon op het kunstgras spelen en doorgaan! Zie jullie zondag rond 12 uur, de scheids.
|
Thursday, February 25, 2010
mitch van put
goedenavond heren, 4 maart word ik al weer 22 en vier mijn verjaardag op zaterdag 6 maart. vanaf 21:00 zijn jullie welkom en wilde mijn verjaardag vervolgen in de woodies!!!! hep dr zin in!!!
|
Wednesday, February 10, 2010
Mitchel
Trainig gaat niet door dus meteen naar de 3e helft lijkt me... Tot vanavond
|
Wednesday, February 10, 2010
mitch van put
hey mannen, wat doen we vanavond? ik zag net dat alle jeugdtainingen zijn afgelast. gewoon spullen meenemen en kijken of dat beetje sneeuw weg is vanavond...! zo niet trainen voor de 3e helft;) ik hoor het wel groeten
|
Wednesday, February 10, 2010
Panther
Dan spelen we allemaal...!
Met een beetje geluk heeft de tegenstander het niet door.... anderzijds zijn ze toch al gewend dat we over heel het veld aanwezig zijn.. ;-)
|
Thursday, January 21, 2010
Olympiaan
Trainen = Basis
Dat is nou eens mentaliteit, en als iedereen nou komt trainen?
|