• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 sep. 17:15Olympia JO13-1 - Olympia JO12-1Sportpark Olympia
    22 sep. 17:00Olympia JO9-1 - Excelsior JO9-1Sportpark Olympia
    22 sep. 18:45BVCB MO13-1 - Olympia MO13-1Sportpark Sporthoek
    22 sep. 20:00Olympia O23-1 - Olympia O23-3Sportpark Olympia
    24 sep. 20:00Olympia VR1 - Soccer Boys VR1Sportpark FC Zoetermeer
    24 sep. 20:00Schoonhoven 35+1 - Olympia 35+1Sportpark Olympia
    24 sep. 20:30Olympia 35+1 - Gouda 35+2Sportpark Olympia
    24 sep. 20:30VEP VR30+1 - Olympia VR30+1Sportpark Cromwijck
    24 sep. 21:00Olympia VR30+1 - DONK VR30+1Sportpark Cromwijck
    24 sep. 21:00Ammerstolse S.V. VR1 - Olympia VR1Sportpark FC Zoetermeer
    24 sep. 21:30Olympia VR1 - SVS VR1Sportpark FC Zoetermeer
    24 sep. 21:30Gouda VR30+1 - Olympia VR30+1Sportpark Cromwijck
    24 sep. 21:30Linschoten 35+1 - Olympia 35+1Sportpark Olympia
    24 sep. 22:00Olympia VR30+1 - Spirit VR30+1Sportpark Cromwijck
    24 sep. 22:00Olympia 35+1 - BSC '68 35+2Sportpark Olympia
    24 sep. 22:00FC Zoetermeer VR1 - Olympia VR1Sportpark FC Zoetermeer
    25 sep. 08:30Olympia JO8-3 - ASW JO8-1Sportpark Olympia
    25 sep. 08:30Olympia JO9-1 - Schoonhoven JO9-1Sportpark Olympia
    25 sep. 08:30Olympia JO9-2JM - ARC JO9-1Sportpark Olympia
    25 sep. 08:30Olympia JO12-2JM - Jodan Boys, de JO12-1Sportpark Olympia
    25 sep. 08:30Olympia JO12-4 - ESTO JO12-1Sportpark Olympia
    25 sep. 08:30Floreant JO8-1 - Olympia JO8-1Sportpark Floreant
    25 sep. 08:30Jodan Boys, de JO9-4 - Olympia JO9-5JMSportpark Oosterwei
    25 sep. 08:30Jodan Boys, de JO11-4 - Olympia JO11-3Sportpark Oosterwei
    25 sep. 08:30Voetbalschool - VoetbalschoolSportpark Olympia
    25 sep. 09:30Alexandria'66 JO8 Paars - Olympia JO8-2Sportpark Oosterflank
    25 sep. 09:45ESTO JO10-1 - Olympia JO10-2Sportpark ESTO
    25 sep. 09:45VEP MO13-1 - Olympia MO13-1Sportpark Cromwijck
    25 sep. 09:55Olympia JO9-3 - Moordrecht JO9-1Sportpark Olympia
    25 sep. 09:55Olympia JO10-3 - ARC JO10-5Sportpark Olympia
    25 sep. 09:55Olympia JO10-1 - Excelsior R. JO10-1Sportpark Olympia
    25 sep. 09:55Olympia JO11-1 - BSC '68 JO11-1Sportpark Olympia
    25 sep. 09:55Olympia JO14-2 - Perkouw JO14-1Sportpark Olympia
    25 sep. 09:55Olympia MO11-1 - Cabauw MO11-1Sportpark Olympia
    25 sep. 10:00Jodan Boys, de JO12-2 - Olympia JO12-3JMSportpark Oosterwei
    25 sep. 10:00Rohda '76 JO12-1 - Olympia JO12-1Sportpark Broekvelden
    25 sep. 10:30RVC '33 JO10-3 - Olympia JO10-5JMSportpark RVC '33
    25 sep. 10:45Jodan Boys, de JO9-5 - Olympia JO9-4JMSportpark Oosterwei
    25 sep. 10:45VV Haastrecht JO11-1 - Olympia JO11-2JMSportpark Wilgenoord
    25 sep. 11:00ESTO JO14-1 - Olympia JO14-1Sportpark ESTO
    25 sep. 11:20Olympia JO15-1 - Alexandria'66 JO15-2Sportpark Olympia
    25 sep. 11:20Olympia MO13-2 - FC Oudewater MO13-2Sportpark Olympia
    25 sep. 11:20Olympia JO13-2 - ONA JO13-2JMSportpark Olympia
    25 sep. 11:30FC Zoetermeer JO15-3 - Olympia JO15-3Sportpark FC Zoetermeer
    25 sep. 12:00Woerden MO15-2 - Olympia MO15-1Sportpark Woerden
    25 sep. 12:15Alexandria'66 JO17-2 - Olympia JO17-1Sportpark Oosterflank
    25 sep. 12:15Woerden JO17-2 - Olympia JO17-3Sportpark Woerden
    25 sep. 12:45Olympia JO15-2 - Jodan Boys, de JO15-3Sportpark Olympia
    25 sep. 12:45Olympia JO19-3 - Be Fair JO19-3Sportpark Olympia
    25 sep. 12:45Olympia JO17-4 - FC Oudewater JO17-2Sportpark Olympia
    25 sep. 13:00VEP JO13-1 - Olympia JO13-1Sportpark Cromwijck
    25 sep. 14:00FC Zoetermeer O23-3 - Olympia O23-2Sportpark FC Zoetermeer
    25 sep. 14:30Olympia O23-1 - Woerden O23-1Sportpark Olympia
    25 sep. 14:30Olympia MO19-1 - Cabauw MO19-1Sportpark Olympia
    25 sep. 14:30ESTO JO19-1 - Olympia JO19-1Sportpark ESTO
    25 sep. 15:30Nieuwerkerk O23-3 - Olympia O23-3Sportpark Dorrestein
    25 sep. 16:15Olympia 2 - SPV '81 2Sportpark Olympia
    25 sep. 16:15Olympia 3 - Sportlust '46 8Sportpark Olympia
    25 sep. 16:15Jodan Boys, de JO17-4 - Olympia JO17-2Sportpark Oosterwei
    26 sep. 10:00Groeneweg 2 - Olympia 3Sportpark Van 't Verlaat
    26 sep. 11:00VOC 2 - Olympia 2Sportpark VOC
    26 sep. 11:00Teylingen 35+1 - Olympia 35+1Sportpark Roodemolen
    26 sep. 12:15Bavel VR2 - Olympia VR1Sportpark De Roosberg
    26 sep. 14:30Unitas'30 1 - Olympia 1Sportpark De Lage Banken
    2 okt. 08:30Olympia JO8-2 - Nieuwerkerk JO8-4Sportpark Olympia
    2 okt. 08:30Olympia JO8-1 - Meerburg JO8-1JMSportpark Olympia
    2 okt. 08:30Olympia JO9-4JM - VV Haastrecht JO9-2Sportpark Olympia
    2 okt. 08:30Olympia JO9-5JM - Be Fair JO9-6Sportpark Olympia
    2 okt. 08:30Olympia JO11-2JM - Be Fair JO11-2Sportpark Olympia
    2 okt. 08:30Jodan Boys, de JO9-2 - Olympia JO9-3Sportpark Oosterwei
    2 okt. 08:30Be Fair JO12-4 - Olympia JO12-4Sportpark 't Suyt
    2 okt. 08:30Jodan Boys, de MO11-2 - Olympia MO11-1Sportpark Oosterwei
    2 okt. 08:30Nieuwerkerk JO14-3 - Olympia JO14-2Sportpark Dorrestein
    2 okt. 08:45DONK JO8-1JM - Olympia JO8-3Sportpark DONK
    2 okt. 09:00Alphense Boys JO9-1 - Olympia JO9-2JMSportpark De Bijlen
    2 okt. 09:45Be Fair JO10-4 - Olympia JO10-5JMSportpark 't Suyt
    2 okt. 09:45Alphia JO10-1 - Olympia JO10-3Sportpark De Bijlen
    2 okt. 09:45DSO JO11-1 - Olympia JO11-1Sportpark Bentwoud
    2 okt. 09:45VEP JO12-1 - Olympia JO12-2JMSportpark Cromwijck
    2 okt. 09:45ESTO JO13-1 - Olympia JO13-1Sportpark ESTO
    2 okt. 09:55Olympia JO10-4JM - Gouda JO10-2Sportpark Olympia
    2 okt. 09:55Olympia JO10-1 - CVV Zwervers JO10-1Sportpark Olympia
    2 okt. 09:55Olympia JO10-2 - VV Haastrecht JO10-1Sportpark Olympia
    2 okt. 09:55Olympia JO11-3 - Gouda JO11-3Sportpark Olympia
    2 okt. 09:55Olympia JO12-3JM - VV Haastrecht JO12-1Sportpark Olympia
    2 okt. 09:55Olympia JO13-2 - Jodan Boys, de MO13-1Sportpark Olympia
    2 okt. 10:00ARC JO9-1 - Olympia JO9-1Sportpark Zegersloot
    2 okt. 10:00Altior MO13-1 - Olympia MO13-2Sportpark Altior
    2 okt. 11:15Olympia JO15-3 - Groeneweg JO15-3Sportpark Olympia
    2 okt. 11:15Olympia JO17-2 - Lekkerkerk JO17-2Sportpark Olympia
    2 okt. 11:15Olympia MO13-1 - ARC MO13-2Sportpark Olympia
    2 okt. 11:30Alphia O23-1 - Olympia O23-1Sportpark De Bijlen
    2 okt. 12:00CVC Reeuwijk JO17-1 - Olympia JO17-4Sportpark Groene Zoom
    2 okt. 12:15Woerden JO15-1 - Olympia JO15-2Sportpark Woerden
    2 okt. 12:30Bergambacht 4 - Olympia 2Sportpark Hofkamp
    2 okt. 12:45Olympia JO17-1 - Excelsior R. JO17-1Sportpark Olympia
    2 okt. 12:45Olympia MO15-1 - ARC MO15-2Sportpark Olympia
    2 okt. 12:45Schoonhoven JO17-2 - Olympia JO17-3Sportpark Het Hofland
    2 okt. 12:45FC Zoetermeer MO19-1 - Olympia MO19-1Sportpark FC Zoetermeer
    2 okt. 13:30Nieuwerkerk JO15-2 - Olympia JO15-1Sportpark Dorrestein
  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen