• Olympia 4

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Douwes, VinceOverige stafTeammanager
    Straalen, Mitchel vanOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 10:00Olympia 4 - Stolwijk 2Sportpark Olympia
    10 okt. 12:00Nieuwerkerk 3 - Olympia 4Sportpark Dorrestein
    17 okt. 10:00Olympia 4 - ESTO 3Sportpark Olympia
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.Olympia VR1 (18+) - Soccer Boys VR12 - 2
    19 sep.Olympia 4 - HOV/DJSCR 61 - 4
  • Poulestanden Olympia 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ammerstolse S.V. 211006333
    2Woerden 311004223
    3ESTO 311003213
    4VV Haastrecht 200000000
    5Nieuwerkerk 300000000
    6Olympia 400000000
    7VEP 300000000
    8Antibarbari 8100123-10
    9Stolwijk 2100124-20
    10ONA 4100136-30

    Poulestanden Olympia 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RVC '33 332019636
    2XerxesDZB 431206515
    3HOV/DJSCR 631116514
    4Olympia 43012510-51
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Akhloufi, RachidTeamspelerVerdediger
    Baaiman, LucasTeamspeler
    Douwes, VinceTeamspeler
    Heuvel, Vincent v.d.Teamspeler
    Hommels, JariTeamspeler
    Keizer, PaulTeamspelerVerdediger
    Mes, JorryTeamspelerMiddenvelder
    Rond, PatrickTeamspelerMiddenvelder
    Scholtes, HenriTeamspelerMiddenvelder
    Snijders, LukasTeamspelerAanvaller
    Straalen, Mitchel vanTeamspelerVerdediger
    Vereijken, KoenTeamspelerVerdediger
    Vereijken, ThijsTeamspelerDoelverdediger
    Zwijnenberg, YorickTeamspelerVerdediger

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Olympia 4

    VS

    Stolwijk 2

    03 oktober 202110:00 uur
    Sportpark Olympia veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Olympia 4

    0519 Mannen Zondag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd