• Olympia MO20

  • Olympia MO20

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 nov. 18:45Olympia JO17-3 - Gouda JO17-3Sportpark Olympia
    2 dec. 19:30ARC VR30+1 - Olympia VR30+1Sportpark Groene Zoom
    2 dec. 20:00Olympia VR30+1 - DSO VR30+1Sportpark Groene Zoom
    2 dec. 20:30Floreant VR30+1 - Olympia VR30+1Sportpark Groene Zoom
    2 dec. 21:00Olympia VR30+1 - CVC Reeuwijk VR30+1Sportpark Groene Zoom
    3 dec. 08:30Olympia JO9-1 - FC Oudewater JO9-1Sportpark Olympia
    3 dec. 08:30Olympia JO12-3JM - Gouda JO12-2Sportpark Olympia
    3 dec. 08:30Olympia JO11-4 - VEP JO11-1Sportpark Olympia
    3 dec. 08:30Olympia JO10-4JM - Be Fair JO10-9Sportpark Olympia
    3 dec. 08:30Olympia JO8-1 - ARC JO8-2Sportpark Olympia
    3 dec. 08:30Olympia JO10-3 - Be Fair JO10-5Sportpark Olympia
    3 dec. 08:30Bergambacht MO15-1 (9-tal) - Olympia MO15-2Sportpark Hofkamp
    3 dec. 08:30Nieuwerkerk MO13-2 - Olympia MO13-2Sportpark Dorrestein
    3 dec. 08:30FC Oudewater JO13-3JM - Olympia JO13-3Sportpark Markveld
    3 dec. 08:30FC Oudewater JO12-1 - Olympia JO12-1Sportpark Markveld
    3 dec. 08:30ARC JO11-1 - Olympia JO11-1Sportpark Zegersloot
    3 dec. 08:30Jodan Boys, de JO10-2 - Olympia JO10-2Sportpark Oosterwei
    3 dec. 08:30Woerden JO9-4 - Olympia JO9-4JMSportpark Woerden
    3 dec. 09:40Gouda JO9-3 - Olympia JO9-3Sportpark Groenhoven
    3 dec. 09:45Olympia JO13-2 - VEP JO13-1Sportpark Olympia
    3 dec. 09:45Olympia JO9-2JM - VEP JO9-1Sportpark Olympia
    3 dec. 09:45CVC Reeuwijk JO11-1 - Olympia JO11-2JMSportpark Groene Zoom
    3 dec. 09:55Olympia JO11-5JM - WDS JO11-1Sportpark Olympia
    3 dec. 09:55Olympia JO11-3 - ASW JO11-1Sportpark Olympia
    3 dec. 10:00ESTO JO8-1 - Olympia JO8-2Sportpark ESTO
    3 dec. 10:15Capelle MO15-1 - Olympia MO15-1Sportpark 't Slot
    3 dec. 10:15ARC MO13-2 - Olympia MO13-1Sportpark Zegersloot
    3 dec. 10:30ASW JO14-2 - Olympia JO14-2Sportpark ASW
    3 dec. 11:00Olympia JO19-3 - VEP JO19-1Sportpark Olympia
    3 dec. 11:00BVCB JO16-1 - Olympia JO16-1Sportpark Sporthoek
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Asselt, Nicky vanTeamspeler
    Beijnum, Berbe vanTeamspeler
    Husen, Jinke vanTeamspeler
    Janssen, AlysaTeamspeler
    Kolenbrander, LotteTeamspeler
    Otter, Debby denTeamspeler
    Schouten, AnnebelTeamspeler
    Tilborg, Rebecca vanTeamspeler
    Vermeulen, ShirleyTeamspeler
    Verschuur, SterreTeamspeler
    Vlaanderen, Selma vanTeamspeler
    Weenen, Celina vanTeamspeler
    Zeeuw, Moesha deTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Olympia JO17-3

    VS

    Gouda JO17-3

    30 november 202218:45 uur
    Sportpark Olympia veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd