• Olympia VR1

  • Teamsponsor: ING

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Borst, MennoOverige stafTeammanager
    Borst, MennoLokale stafTrainer/coach
    Verschuur, OrboOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 10:00Nieuwerkerk JO11-6 - Olympia JO11-4Sportpark Dorrestein
    24 feb. 10:15ARC MO15-3 - Olympia MO15-1Sportpark Zegersloot
    24 feb. 12:45Olympia 2 - IJFC 4Sportpark Olympia
    24 feb. 14:30Be Fair 8 - Olympia 7Sportpark 't Suyt
    24 feb. 14:45Olympia 5 - Gouda 5Sportpark Olympia
    24 feb. 14:45Olympia 4 - FC Oudewater 6Sportpark Olympia
    24 feb. 17:15Olympia 1 - Foreholte 1Sportpark Olympia
    2 mrt. 08:30Olympia JO12-2JM - Sportlust '46 JO12-4Sportpark Olympia
    2 mrt. 08:30Olympia JO8-2 - Cabauw JO8-1Sportpark Olympia
    2 mrt. 08:30Olympia JO8-4 - Be Fair JO8-6Sportpark Olympia
    2 mrt. 08:30Olympia JO9-1 - Siveo '60 JO9-1Sportpark Olympia
    2 mrt. 08:30Olympia JO9-3 - CVC Reeuwijk JO9-3Sportpark Olympia
    2 mrt. 08:30Olympia JO11-3 - Be Fair JO11-9Sportpark Olympia
    2 mrt. 08:30Olympia JO10-5 - Jodan Boys, de JO10-2Sportpark Olympia
    2 mrt. 08:30Olympia JO10-1 - RVC Celeritas JO10-1Sportpark Olympia
    2 mrt. 08:30DONK JO12-2 - Olympia JO12-4Sportpark DONK
    2 mrt. 08:30Moordrecht JO8-1 - Olympia JO8-3Sportpark 't Ambacht
    2 mrt. 08:30DONK JO9-3 - Olympia JO9-4JMSportpark DONK
    2 mrt. 08:30Gouda JO9-1 - Olympia JO9-2JMSportpark Groenhoven
    2 mrt. 08:30Sportlust '46 JO11-3JM - Olympia JO11-4Sportpark Cromwijck
    2 mrt. 08:30Alphia JO8-7 - Olympia JO8-5Sportpark De Bijlen
    2 mrt. 09:00FCB-HWD JO8-1 - Olympia JO8-1Sportpark Taludhoeve
    2 mrt. 09:30SPV '81 MO11-1 - Olympia MO11-1Sportpark SPV '81
    2 mrt. 09:45Olympia JO14-1 - Be Fair JO14-4Sportpark Olympia
    2 mrt. 09:45Olympia JO13-2 - Cabauw JO13-2Sportpark Olympia
    2 mrt. 09:45ESTO JO10-1 - Olympia JO10-3Sportpark ESTO
    2 mrt. 09:45Spirit JO10-1 - Olympia JO10-2Sportpark Ouderkerk
    2 mrt. 09:45Be Fair JO13-1 - Olympia JO13-1Sportpark 't Suyt
    2 mrt. 09:55Olympia JO12-1 - FC Oudewater JO12-1Sportpark Olympia
    2 mrt. 09:55Olympia JO11-2JM - ASW JO11-1Sportpark Olympia
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Asselt, Nicky vanTeamspeler
    Beijnum, Berbe vanTeamspeler
    Chaara, OuissamTeamspeler
    Husen, Jinke vanTeamspeler
    Kolenbrander, LotteTeamspeler
    Magnée, HannahTeamspeler
    Nutbey, NanoukTeamspeler
    Otter, Debby denTeamspeler
    Schouten, AnnebelTeamspeler
    Stolwijk, ChemèneTeamspeler
    Tilborg, Rebecca vanTeamspeler
    Vermeulen, ShirleyTeamspeler
    Verschuur, SterreTeamspeler
    Vlaanderen, Selma vanTeamspeler
    Weenen, Celina vanTeamspeler
    Zeeuw, Moesha deTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Oefenwedstrijd

    Feyenoord JO10-1

    VS

    Olympia JO11-1

    24 februari 202408:30 uur
    Sportpark Varkenoord veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd