• Olympia VR1

  • Teamsponsor: ING

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Borst, MennoOverige stafTeammanager
    Borst, MennoLokale stafTrainer/coach
    Verschuur, OrboOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 apr. 11:15CVV Zwervers 35+1 - Olympia 35+1Sportpark Couwenhoek
    16 apr. 20:30Olympia 2 - VV Haastrecht 2Sportpark Olympia
    17 apr. 20:00Olympia 5 - Jodan Boys, de 8Sportpark Olympia
    19 apr. 18:30Olympia JO14-1 - Berkel JO14-3Sportpark Olympia
    19 apr. 19:30Olympia VR30+1 - ARC VR30+1Sportpark Groene Zoom
    19 apr. 20:00Olympia VR30+1 - VV Haastrecht VR30+1Sportpark Groene Zoom
    19 apr. 20:00CVC Reeuwijk VR18+1 - Olympia VR18+1Sportpark De Wilde Veenen
    19 apr. 20:30Olympia VR18+1 - Moerkapelle VR18+1Sportpark De Wilde Veenen
    19 apr. 20:30CVC Reeuwijk VR30+1 - Olympia VR30+1Sportpark Groene Zoom
    19 apr. 21:00Soccer Boys VR18+1 - Olympia VR18+1Sportpark De Wilde Veenen
    20 apr. 08:30Olympia JO8-2 - RVC '33 JO8-2Sportpark Olympia
    20 apr. 08:30Olympia JO9-1 - Schoonhoven JO9-1Sportpark Olympia
    20 apr. 08:30Olympia JO9-3 - Moerkapelle JO9-2Sportpark Olympia
    20 apr. 08:30Olympia JO12-1 - Westlandia JO12-1Sportpark Olympia
    20 apr. 08:30Olympia JO10-5 - Schoonhoven JO10-3Sportpark Olympia
    20 apr. 08:30Olympia JO11-4 - DSO JO11-5Sportpark Olympia
    20 apr. 08:30Stolwijk JO15-1 - Olympia JO15-2Sportpark Stolwijk
    20 apr. 08:30Moordrecht JO9-1 - Olympia JO9-2JMSportpark 't Ambacht
    20 apr. 08:30Be Fair JO12-4 - Olympia JO12-4Sportpark 't Suyt
    20 apr. 08:30Jodan Boys, de JO11-2 - Olympia JO11-2JMSportpark Oosterwei
    20 apr. 08:45Soccer Boys JO8-5 - Olympia JO8-3Sportpark Merenveld
    20 apr. 09:00Siveo '60 JO10-1 - Olympia JO10-4JMSportpark De Beemd
    20 apr. 09:45Olympia JO8-5 - CVC Reeuwijk JO8-2Sportpark Olympia
    20 apr. 09:45Olympia JO11-1 - DSVP JO11-1Sportpark Olympia
    20 apr. 09:45Olympia JO10-2 - Alphen JO10-1Sportpark Olympia
    20 apr. 09:45Jodan Boys, de JO8-4 - Olympia JO8-4Sportpark Oosterwei
    20 apr. 09:45Jodan Boys, de JO10-1 - Olympia JO10-3Sportpark Oosterwei
    20 apr. 09:45FC Zoetermeer JO10-1 - Olympia JO10-1Sportpark FC Zoetermeer
    20 apr. 09:55Olympia JO13-2 - Be Fair JO13-2Sportpark Olympia
    20 apr. 10:00Floreant MO13-1 - Olympia MO13-1Sportpark Floreant
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Asselt, Nicky vanTeamspeler
    Beijnum, Berbe vanTeamspeler
    Chaara, OuissamTeamspeler
    Husen, Jinke vanTeamspeler
    Kolenbrander, LotteTeamspeler
    Magnée, HannahTeamspeler
    Nutbey, NanoukTeamspeler
    Otter, Debby denTeamspeler
    Schouten, AnnebelTeamspeler
    Stolwijk, ChemèneTeamspeler
    Tilborg, Rebecca vanTeamspeler
    Vermeulen, ShirleyTeamspeler
    Verschuur, SterreTeamspeler
    Vlaanderen, Selma vanTeamspeler
    Weenen, Celina vanTeamspeler
    Zeeuw, Moesha deTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    CVV Zwervers 35+1

    VS

    Olympia 35+1

    14 april 202411:15 uur
    Sportpark Couwenhoek veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd