• In memoriam: Koos van der Hoogt

    |
    • 0
  • Wij ontvingen het trieste bericht dat op 19 februari jl. Koos van der Hoogt is overleden.

    Koos raakte voor het eerst betrokken bij Olympia als ouder van Jacco. Al snel groeide zijn betrokkenheid uit tot een grote en waardevolle inzet voor onze vereniging. Hij is leider geweest van verschillende teams en heeft zich ingezet als jeugdcoördinator. Daarnaast was Koos een vertrouwd gezicht achter de bar, waar hij meehielp en een periode het beheer op zich nam.

    Zijn vrijwilligerswerk ging verder dan wat zichtbaar was op het veld of in de kantine. Lange tijd maakte hij meerdere keren per week de kleedkamers schoon, een taak die hij met toewijding en vanzelfsprekendheid vervulde. Koos stond altijd klaar voor de club en voor anderen.

    Wij zijn Koos dankbaar voor alles wat hij voor Olympia heeft betekend. Zijn betrokkenheid en inzet zullen in warme herinnering blijven.
    Wij wensen zijn familie, zoon Jacco en partner Hanneke, kleindochter Anna en kleinzonen Joris en Joost, heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies.

    Op vrijdag 27 februari a.s. is er van 18.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Koos en de familie te condoleren in uitvaartcentrum Monuta, Aalberseplein 1 in Gouda.