• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 sep. 17:30Olympia JO12-1 - Jodan Boys O13Sportpark Olympia
    2 okt. 08:30Olympia JO8-2 - Nieuwerkerk JO8-4Sportpark Olympia
    2 okt. 08:30Olympia JO8-1 - Meerburg JO8-1JMSportpark Olympia
    2 okt. 08:30Olympia JO9-4JM - VV Haastrecht JO9-2Sportpark Olympia
    2 okt. 08:30Olympia JO9-5JM - Be Fair JO9-6Sportpark Olympia
    2 okt. 08:30Olympia JO11-2JM - Be Fair JO11-2Sportpark Olympia
    2 okt. 08:30Jodan Boys, de JO9-2 - Olympia JO9-3Sportpark Oosterwei
    2 okt. 08:30Be Fair JO12-4 - Olympia JO12-4Sportpark 't Suyt
    2 okt. 08:30Jodan Boys, de MO11-2 - Olympia MO11-1Sportpark Oosterwei
    2 okt. 08:30Nieuwerkerk JO14-3 - Olympia JO14-2Sportpark Dorrestein
    2 okt. 08:45DONK JO8-1JM - Olympia JO8-3Sportpark DONK
    2 okt. 09:00Alphense Boys JO9-1 - Olympia JO9-2JMSportpark De Bijlen
    2 okt. 09:45Alphia JO10-1 - Olympia JO10-3Sportpark De Bijlen
    2 okt. 09:45DSO JO11-1 - Olympia JO11-1Sportpark Bentwoud
    2 okt. 09:45VEP JO12-1 - Olympia JO12-2JMSportpark Cromwijck
    2 okt. 09:45ESTO JO13-1 - Olympia JO13-1Sportpark ESTO
    2 okt. 09:55Olympia JO10-4JM - Gouda JO10-2Sportpark Olympia
    2 okt. 09:55Olympia JO10-1 - CVV Zwervers JO10-1Sportpark Olympia
    2 okt. 09:55Olympia JO10-2 - VV Haastrecht JO10-1Sportpark Olympia
    2 okt. 09:55Olympia JO11-3 - Gouda JO11-3Sportpark Olympia
    2 okt. 09:55Olympia JO12-3JM - VV Haastrecht JO12-1Sportpark Olympia
    2 okt. 09:55Olympia JO13-2 - Jodan Boys, de MO13-1Sportpark Olympia
    2 okt. 10:00ARC JO9-1 - Olympia JO9-1Sportpark Zegersloot
    2 okt. 10:00Be Fair JO10-4 - Olympia JO10-5JMSportpark 't Suyt
    2 okt. 10:00Altior MO13-1 - Olympia MO13-2Sportpark Altior
    2 okt. 11:15Olympia JO15-3 - Groeneweg JO15-3Sportpark Olympia
    2 okt. 11:15Olympia JO17-2 - Lekkerkerk JO17-2Sportpark Olympia
    2 okt. 11:15Olympia MO13-1 - ARC MO13-2Sportpark Olympia
    2 okt. 11:30Alphia O23-1 - Olympia O23-1Sportpark De Bijlen
    2 okt. 11:30FC Zoetermeer MO19-1 - Olympia MO19-1Sportpark FC Zoetermeer
    2 okt. 12:00CVC Reeuwijk JO17-1 - Olympia JO17-4Sportpark Groene Zoom
    2 okt. 12:15Woerden JO15-1 - Olympia JO15-2Sportpark Woerden
    2 okt. 12:45Olympia JO17-1 - Excelsior R. JO17-1Sportpark Olympia
    2 okt. 12:45Olympia MO15-1 - ARC MO15-2Sportpark Olympia
    2 okt. 12:45Schoonhoven JO17-2 - Olympia JO17-3Sportpark Het Hofland
    2 okt. 13:30Nieuwerkerk JO15-2 - Olympia JO15-1Sportpark Dorrestein
    2 okt. 14:30Moordrecht JO19-2 - Olympia JO19-3Sportpark Het Lage
    2 okt. 14:45Olympia JO19-1 - Groeneweg JO19-1Sportpark Olympia
    2 okt. 14:45Olympia JO19-2 - CVC Reeuwijk JO19-1Sportpark Olympia
    2 okt. 14:45Olympia 2 (za) - nog in te vullenSportpark Olympia
    2 okt. 16:30Olympia O23-3 - Spirit O23-1Sportpark Olympia
    2 okt. 16:30Olympia O23-2 - WDS O23-1Sportpark Olympia
    3 okt. 10:00Olympia 4 - Stolwijk 2Sportpark Olympia
    3 okt. 11:00Olympia 2 - Foreholte 2Sportpark Olympia
    3 okt. 12:00Olympia 3 - HOV/DJSCR 2Sportpark Olympia
    3 okt. 14:00Olympia 1 - Rood-Wit W 1Sportpark Olympia
    8 okt. 20:00Olympia VR1 - Soccer Boys VR1Sportpark De Snackert
    8 okt. 20:00Olympia VR30+1 - Spirit VR30+1Sportpark Ouderkerk
    8 okt. 20:30Ammerstolse S.V. VR1 - Olympia VR1Sportpark De Snackert
    8 okt. 20:30DONK VR30+1 - Olympia VR30+1Sportpark Ouderkerk
    8 okt. 21:00Olympia VR30+1 - Gouda VR30+1Sportpark Ouderkerk
    8 okt. 21:00SVS VR1 - Olympia VR1Sportpark De Snackert
    8 okt. 22:00VEP VR30+1 - Olympia VR30+1Sportpark Ouderkerk
    9 okt. 08:30Olympia JO8-3 - Jodan Boys, de JO8-4Sportpark Olympia
    9 okt. 08:30Olympia JO9-2JM - Olympia JO9-1Sportpark Olympia
    9 okt. 08:30Olympia JO10-5JM - ONA JO10-3JMSportpark Olympia
    9 okt. 08:30Olympia JO12-2JM - ONA JO12-1Sportpark Olympia
    9 okt. 08:30Olympia MO11-1 - VEP MO11-1Sportpark Olympia
    9 okt. 08:30Spirit JO8-2 - Olympia JO8-2Sportpark Ouderkerk
    9 okt. 08:30Groeneweg JO9-1 - Olympia JO9-3Sportpark Van 't Verlaat
    9 okt. 08:30ESTO JO11-2 - Olympia JO11-3Sportpark ESTO
    9 okt. 08:30Be Fair MO13-1 - Olympia MO13-1Sportpark 't Suyt
    9 okt. 09:00RVC '33 JO13-2 - Olympia JO13-2Sportpark RVC '33
    9 okt. 09:00Stolwijk MO15-2 - Olympia MO15-1Sportpark Stolwijk
    9 okt. 09:45ESTO JO10-3 - Olympia JO10-4JMSportpark ESTO
    9 okt. 09:45Gouda JO12-2 - Olympia JO12-3JMSportpark Groenhoven
    9 okt. 09:55Olympia JO9-4JM - Olympia JO9-5JMSportpark Olympia
    9 okt. 09:55Olympia JO11-1 - Alphense Boys JO11-1Sportpark Olympia
    9 okt. 09:55Olympia JO12-4 - ARC JO12-4Sportpark Olympia
    9 okt. 09:55Olympia JO14-1 - CVC Reeuwijk JO14-1Sportpark Olympia
    9 okt. 09:55Olympia MO13-2 - CVC Reeuwijk MO13-1Sportpark Olympia
    9 okt. 10:15WDS JO11-1 - Olympia JO11-2JMSportpark Wierickeweide
    9 okt. 10:30DONK JO10-1JM - Olympia JO10-2Sportpark DONK
    9 okt. 11:00FC Oudewater JO19-1 - Olympia JO19-1Sportpark Markveld
    9 okt. 11:00TOGB JO10-2 - Olympia JO10-1Sportpark Het Hoge Land
    9 okt. 11:00DSO JO14-3 - Olympia JO14-2Sportpark Bentwoud
    9 okt. 11:20Olympia JO15-1 - Hillegersberg, vv JO15-1Sportpark Olympia
    9 okt. 11:20Olympia JO15-3 - Hazerswoudse Boys JO15-2Sportpark Olympia
    9 okt. 11:20Olympia JO13-1 - VV Haastrecht JO13-1Sportpark Olympia
    9 okt. 12:30Groeneweg JO19-2 - Olympia JO19-2Sportpark Van 't Verlaat
    9 okt. 12:45Olympia JO17-2 - Be Fair JO17-2Sportpark Olympia
    9 okt. 12:45Olympia JO19-3 - Nieuwerkerk JO19-3Sportpark Olympia
    9 okt. 12:45Olympia JO17-3 - VEP JO17-1Sportpark Olympia
    9 okt. 12:50ESTO JO15-2 - Olympia JO15-2Sportpark ESTO
    9 okt. 13:00FC Lisse O23-2 - Olympia O23-1Sportpark Ter Specke
    9 okt. 13:30VOC JO17-1 - Olympia JO17-1Sportpark VOC
    9 okt. 14:30Moordrecht JO17-2 - Olympia JO17-4Sportpark Het Lage
    9 okt. 14:45Olympia O23-2 - FC Lisse O23-3Sportpark Olympia
    9 okt. 14:45Olympia MO19-1 - ESTO MO19-1Sportpark Olympia
    9 okt. 14:45Olympia 2 - Stolwijk 3Sportpark Olympia
    9 okt. 16:30Olympia O23-3 - Lekkerkerk O23-1Sportpark Olympia
    9 okt. 16:30Olympia 3 - Rohda '76 6Sportpark Olympia
    10 okt. 11:00DONK 2 - Olympia 2Sportpark DONK
    10 okt. 11:00TAC'90 35+1 - Olympia 35+1Sportpark De Verlichting
    10 okt. 11:00Wippolder 3 - Olympia 3Sportpark Pauwmolen
    10 okt. 12:00Nieuwerkerk 3 - Olympia 4Sportpark Dorrestein
    10 okt. 13:30Schijf VR1 - Olympia VR1Sportpark De Zoek
    10 okt. 14:00ONA 1 - Olympia 1Sportpark ONA
  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen